Kocası bay kemal sorulunca kahkaha attı

Bugüne dek tam 10 seçim kaybeden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçimlerdeki performansı eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nu kahkahaya boğdu.

10 seçim kaybeden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, seçim gecelerini anlatırken şimdiye kadar pek sevinemediklerini söyleyip kahkaha attı.

Kılıçdaroğlu, Başkan Recep Tayyip Erdoğan karşısında katıldığı tüm seçimleri kaybetti. 10 seçim kaybetmesine rağmen, parti içerisindeki kurduğu dikta sistemiyle koltuğunu korumayı başaran Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Armağan Çağlayan’a verdiği röportajda seçim gecelerini anlattı.

“Çok fazla sevinemedik” deyip kahkahayı bastı

Selvi Kılıçdaroğlu, “Seçim geceleri sabaha kadar uyumadığım zaman olur. Bekliyorum heyecanla. Eskiden de böyleydi, sadace Kemal siyasete girdiğinde değil. Genelde evdeyiz. Kemal de evde oluyor belli bir süre. Sandıklar açılmaya başlayınca.. Hep merakla beklerim. Çok sinirini aldığım zaman da olur, sevindiğim zaman da olurdu… Çok fazla sevinemedik şimdiye kadar…(Gülüyor) İnşallah bundan sonra seviniriz. Temennim bu yönde” ifadelerini kullandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir